جویش | نیازمندی‌های آنلاین مسکن و ساختمان
جویش | نیازمندی‌های آنلاین مسکن و ساختمان

برای ثبت آگهی در وبسایت جویش از طریق راهنمای تصویری زیر اقدام کنید. در این راهنما 0 تا 100 مراحل ثبت آگهی آموزش داده شده است. همچنین توضیحات مرتبط با شماره‌های درج شده در هر تصویر، در کنارشان به صورت متن درج شده است.

مرحله اول

پس از ورود به سایت، در قسمت بالا سمت چپ صفحه اصلی، بر روی گزینه‌ی “ثبت آگهی رایگان” کلیک کنید.

راهنمای سایت - مرحله اول - ثبت آگهی
راهنمای سایت - مرحله دوم - ثبت نام

مرحله دوم

برای ثبت آگهی در وبسایت جویش ابتدا می‌بایست ثبت نام کنید. در صورتیکه قبلاً در وبسایت ثبت نام شده باشید، در این مرحله کافی است تا به حساب کاربری خود وارد شوید.

در کادر شماره 1 شماره‌ی تلفن همراه خود را وارد کنید.

سپس مطابق علامت شماره 2 بر روی گزینه‌ی “ورود/ثبت نام” کلیک کنید.

راهنمای سایت - مرحله دوم - ثبت نام/ورود

در ادامه، پیامکی حاوی یک کد 4 رقمی از طرف وبسایت جویش برای ارسال خواهد شد. کد 4 رقمی را داخل کادر وارد کنید و سپس مطابق علامت شماره 2 بر روی گزینه‌ی “تایید کد” کلیک کنید.

چنانچه پیامک مذکور را دریافت نکردید، بر روی گزینه‌ی “ارسال مجدد کد” کلیک کنید.

در صورت نیاز به تغییر شماره، بر روی گزینه‌ی “تغییر شماره موبایل” کلیک کنید و پس از بازگشت به ابتدای مرحله ورود/ثبت نام، شماره‌ی پیشین را ویرایش کنید.

مرحله سوم

آگهیِ شغل شما در چه دسته‌ای از وبسایت جویش قرار می‌گیرد؟ از طریق فهرست وسط صفحه، دسته‌بندی آگهی خود را انتخاب کنید. ابتدا دسته‌ی کلان و سپس زیردسته‌ی مرتبط با آگهی خود را مشخص کنید.

توجه داشته باشید درصورتیکه آگهیِ شغلی شما در دسته‌بندی‌های مذکور قرار نمیگیرد، نزدیک‌ترین دسته را انتخاب کنید. همچنین اگر آگهی شما در چند دسته قابل ثبت است، تخصصی‌ترین دسته‌ی فعالیت خود را انتخاب کنید.

راهنمای سایت - مرحله سوم - انتخاب دسته‌بندی آگهی

اگر دسته‌بندی آگهی خود را اشتباه انتخاب کرده‌اید، می‌توانید مطابق علامت شماره 1 بر روی گزینه‌ی “تغییر دسته‌بندی” کلیک کنید و به مرحله قبل برگردید.

در قسمت شماره 2 می‌بایست عنوان آگهی خود را وارد کنید. به عنوان مثال:  پیمانکار طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک مینیمال

شماره 3 و 4 ایمیل و شماره موبایل شما است که در صفحه‌ی آگهی شما برای مشتریان نمایش داده خواهد شد. برای ویرایش این اطلاعات لازم است قبل از ثبت آگهی به صفحه‌ی “حساب کاربری” وارد شوید و شماره تماس و ایمیل خود را مجدداً ویرایش کنید.

اگر قصد دارید مشتریان، فقط از طریق شماره تماس با شما در ارتباط باشند یا ایمیلتان در صفحه‌ی آگهی نمایش داده نشود، مطابق شماره 5 بر روی گزینه‌ی “ایمیل در آگهی نمایش داده نشود” کلیک کنید.

در بخش شماره 6 آگهی خود را توضیح دهید. از خدمات و محصولاتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهید بنویسید و مزیت‌های رقابتی کسب و کار خود را برجسته کنید. همچنین نشانی کسب و کار، شماره تلفن و یا فکس خود را وارد کنید.

 

 

راهنمای سایت - مرحله سوم - درج محتوای آگهی

برای ثبت آگهی، به ترتیب استان و سپس شهر خود را از میان اسامی داخل لیست شماره 1 و 2 پیدا کرده و سپس بر روی آن کلیک کنید.

شماره‌ی جواز کسب، مجوز فعالیت و یا پروانه صنفی خود که از مراجع قانونی معتبر دریافت کرده‌اید را داخل قسمت شماره 3 بنویسید.

جهت افزودن موقعیت جغرافیایی به آگهی خود، مطابق شماره 4 بر روی نقشه کلیک کنید. برای این کار لازم است ابتدا موقعیت جغرافیایی (Location) دستگاه خود را روشن کنید. سپس در مرورگر اینترنتتان (Internet Browser) به وبسایت جویش مجوز استفاده از موقعیت جغرافیایی بدهید. پس از فعال شد نقشه، موقعیت محل کسب و کار خود را پیدا کرده و با کلیک بر روی نقطه مورد نظر، موقعیت را ثبت کنید.

 

راهنمای سایت - مرحله سوم - درج محتوای آگهی و نقشه

مطابق شماره 1، برای افزودن تصویر آگهی، محصول یا نمونه‌کارهای کسب و کارتان بر روی علامت + کلیک کنید. سپس از پنجره باز شده، مکان تصویر مورد نظرتان را در کامپیوتر خود پیدا کنید و تصاویر دلخواه‌تان را انتخاب کنید. سپس مطابق شماره 3 بر روی گزینه مربوط کلیک کنید و تا اتمام فرآیند بارگذاری تصاویر منتظر بمانید.

توجه داشته باشید که حجم و تعداد تصاویر محدود است و بهتر است از تصاویر کم حجم استفاده کنید.

انتخاب گزینه‌ی “مرحله بعد” در شماره 4 شما را به مرحله‌ی بازبینی نهایی آگهی هدایت خواهد کرد.

راهنمای سایت - مرحله سوم - درج محتوای آگهی و انتخاب تصویر
راهنمای سایت - مرحله چهارم - تایید و انتشار آگهی

مرحله چهارم

در این مرحله مشخصات آگهی شما جهت بازبینی نهایی به نمایش گذاشته می‌شود. در صورت نیاز به ویرایش اطلاعات شما می‌توانید به مرحله قبل برگشته و یا با کلیک بر روی گزینه‌ی “تایید و انتشار” مشخصات آگهی خود را تایید کنید.

در آخر پس از دریافت پیام “آگهی شما با موفقیت ثبت شد”، آگهی شما به کارشناس مربوط ارجاع داده خواهد شد و پس از بررسی اطلاعات در سراسر وب فارسی منتشر خواهد شد.

در مسیر رشد و موفقیت همراه شما خواهیم بود

راهنمای سایت - مرحله چهارم - تایید آگهی
راهنمای سایت - مرحله چهارم - انتشار آگهی